Знайти сума нескінченної геометричної прогресії 27;9;3


Ответы на вопрос

Отвечает Подорожная Лиза.

Ответ: 40,5

Пошаговое объяснение:

S=b1/ 1-g,  b1=27,  g=3/9=1/3,  S=27/ 1-1/3=27:2/3=81/2=40,5