З коробки , що містить картки з літерами ' и ' л' ,, " " о " , " c ' , ' ,, ч " навмання виймають

одну картку за одною та розміщують в порядку виймання . Яка ймовірність того , що в результаті вийде слово " число " ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мася Мася.

1/5! = 1/5*4*3*2*1 = 1/120