З двох протиледних кінців озера одночасно назустріч один одному вирушили два човни. Перший човен

плив зі швидкістю 8 км/год, а другий-зі швидкістю 10 км/год. Через 2 години вони зустрілися. Знайди відстань між протилежними кінцями озера

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Кирилл.

1 способ.

Выражение: (8 + 10) · 2 = 36.

1) 8 + 10 = 18 (км/ч) - скорость сближения;

2) 18 · 2 = 36 (км) - расстояние между причалами.

2 способ.

Выражение: 8 · 2 + 10 · 2 = 36.

1) 8 · 2 = 16 (км) - проплыла первая лодка за 2 часа;

2) 10 · 2 = 20 (км) - проплыла вторая лодка за 2 часа;

3) 16 + 20 = 36 (км) - расстояние между причалами.

Вiдповiдь: 36 км - вiдстань мiж протилежними кiнцями озера.