У шкільних спортивних змаганнях взяли участь 180 учнів.50% з них змагалися в стрибках у

довжину.Скільки учнів змагалися в стрибках у довжину?

Ответы на вопрос

Отвечает Субочев Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

180-100 відсотків

х    - 50 відсотків

х=180*50/100=90 учнів

Отвечает Выков Анзор.

Ответ:

90

Пошаговое объяснение:

180×50/100=90 учеников