Із 30 учнів 5 класу в спортивних змаганнях взяли участь 60 %. Скільки учнів класу взяли участь в

спортивних змаганнях?​

Ответы на вопрос

Отвечает Череднюк Настька.

Ответ:

30*60%=30*0.6=18 учнів брали участь у змаганнях

Пошаговое объяснение: