У банк на депозит внесена сума 5 тис. грн Термін депозиту 3 року, річна ставка – 17%. Нарахування

відсотків проводиться щокварталу. Визначити величину депозиту в кінці терміну.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Екатерина.

Первый год депозита 5000÷100×17=850

Второй год депозита 5850÷100×17=994,5

Третий год депозита 6844,5÷100×17=1163,565

Ответ: 6844,5+1163,565=8008,065

Ответ: 8008,065