спортсменам потрібно переправитися через річку на кількох човнах. якщо в кожен човен сядуть по 3

спортсмени то 2 залишаться на березі, а якщо по 4 спортсмени , то 3 місця будуть вільними. скільки спортсменів і скільки човнів

Ответы на вопрос

Отвечает Лисова Алиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3х+2=4х-3

3х-4х=-3-2

-х=-5

х=5 човни

5*3+2=17 спортсмени