1.розвяжіть рівняння x(x-12)=0 і (9x-7)(2x+22)=02.розкрийте дужки та зведіть подібні

доданки-45-(15-x) та -(y-17)+(12-2y)3.розвяжіть задачуСпортсменам потрібно переправитись через ріку на кількох човнах.Якщо в кожен човен сядуть по 3 спортсмени,то двоє залишається на березі,а якщо по 4 спортсмени,то три місця будуть вільними.Скільки спортсменів і скільки човнів.будь ласка допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Цейн Кристина.

Ответ:

1.

(9x-7) ×(2x + 22) = 0

9x -7= 0

2x+22=0

x= 7/9

x= -11

x(x- 12) = 0

x=0

x-12= 0

x=0

x=12

2.

-45-(15-x)

-45-15+x

-60+x

3.

3x+2=4x-3

3x-4x=-3-2

-x=-5

x=5 (човни)

5×3+2=17 (спортсменів)

Если можно, можешь добавить в лучшие?:)