Помогите решить задачи. Срочно! 1.Шлях між двома містами авто подолала за 1,5 години. А

мотоцикліст-за 2 години. Знайти відстань між містами. Якщо швидкість мотоцикліста на 18 км/год менша за автомобіль. 2.Я на 6 років старший за сестру, а вона молодша за мене в 4 рази. Скільки років мені і моїй сестрі?

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Амилия.

1. 1,5(х+18)=2х

1,5х+27=2х

0,5х=27

Х=54 км/ч

54*2=108 км

2. У я

х сестра

у-х=6

у/х=4

Х+6=4х

3х=6

Х=2

У=2*4

У=8

Сестре 2, мне 8