у школі села малинівка навчаються 378 учнів,що становить 2/3 кількості учнів,які навчаються у школі

села березівка.скільки учнів у школі березівки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Залимов Артём.

Это нахождение числа по дроби, то есть надо 378/(2/3)=378*3/2=567/учащихся/  в школе Березовска.