До магазину привезли 48кг овочів. 1/4 від усіх овочів становила морква,1/3 капуста,а решту

цибуля.Скільки кілограмів цибулі привезли до магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кий Валентина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48*1/4=12 кг моркови

48*1/3=16 кг капуста

48-12-16=20 кг картошки