Помогите пожалуйста срочнооо и правильно выполнить решить!! 1. До магазину привезли 48 кг овочів.

1/4 від усіх овочів становила морква, 1/3 - капуста, а решту - цибуля. Скільки кілограмів цибулі привезли до магазину? 2.На покупку книжки хлопчик витратив 1/3 від грошей, що в нього були. Скільки грошей залишилось у хлопчика, якщо книжка коштує 16 грн? 3. Обчислив вирази з іменованими числами. 3 ц 20 кг + 1 ц 50 кг= 8 м 6 дм + 14 дм = 3 год - 40 хв=

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Серёжа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1)48:4=12(кг) морква 2)48:3=16(кг)капуста 3)16+12=28(кг) капуста разом з морквою 4)48-28=20(кг) цибуля  відповідь:20 кг цибулі

1)16*3=48(грн)було грошей на початку 2)48-16=32(грн) залишилося грошей   Відповідь:32 грн залишилося

4ц70кг   8м20дм