Допоможіть.Периметр прямок.60 см.Його довж. на 6 см більша за ширину.Знайди площу​


Ответы на вопрос

Отвечает Эмер Вика.

пусть ширина а, а длина b.

тогда b=a+6

p=2(a+a+6)

p=4a+6

60=4a+6

4a=60-6

4a=54

a=13.5см

b=13.5+6=19.5см

S=19.5*13.5=263.25см²

Отвечает Козьяков Илья.

Ответ:

S = 216 см^2

Пошаговое объяснение:

P = 2(a+b)

Нехай a (ширина) дорівнює x, тоді b (довжина) дорівнює x+6. Маємо рівняння:

2(x+x+6)=60

x+x+6=30

2x+6=30

2x=24

x=12

Отже, a (ширина) = 12 см, b (довжина) = 12+6=18 см

S = a*b = 12*18 = 216 (см^2)