В одній коробці знаходиться 6 білих і 9 чорних кульок, в другій - 5 білих і 10 чорних кульок. З

кожної коробки взяли по кульці. Знайти ймовірність того, що дві кульки будуть чорного кольору.

Ответы на вопрос

Отвечает Кияшов Артем.

Ответ:

0,4

Пошаговое объяснение:

Р = 9/(6+9) * 10/(5 + 10) = 90/225 = 0,4