Знайти периметр трапеції, з бічними сторонами 6 см і 9 см, і середньою лінією 8см. Прошу

допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Холодилов Андрей.

Середня лінія це сума основ, поділена на два.

(a + b) ÷ 2 = 8

Звідси можна найти просто суму основ, помноживши обидві частини на 2.

a + b = 16

Тепер вже знайдемо периметр за формулою.

Pчотирикутника = a + b + c + d

Підставляємо.

Pчотирикутника = 16 + 6 + 9 = 22 + 9 = 31 см.

ВІДПОВІДЬ: 31 СМ

a, b - основи трапеції

c, d - бічні сторони трапеції