З ОДНОГО ВОКЗАЛУ В ПРОТИЛЕЖНИХ НАПРЯМКАХ ВИРИШИЛИ ДВА автобуси.|-автоб.рух.зі швидк.65км/год,а||-на

10км/год більше.Яка відстань буде між автобусами через 6 год. після початку руху автобусів?

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Камилла.

Ответ:

65+10=75 швидк другого

65+75=140 км/год швидк обох автоб

140*6=840 км відстань між автоб через 6 год

Пошаговое объяснение: