У саду росло 966 різних плодових дерев яблуні становили 2/6 від усіх дерев а груші 2/3 від усіх

дерев.Скільки разом яблунь і груш росло в саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Дудина Аня.

Ответ:

966*2/6=322 яблони966-322=644 остальные деревья644*2/3=161 груша

Пошаговое объяснение: