після того як у пансіонаті заселили 28 кімнат по 3 особи в кожній у ньому залишилися вільними ще 32

тримісні кімнати на скільки осіб розрахований пансіонат​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Заселили

28*3= 84 особи

Залишилися вільними 32 тримісних номера, тобто можна ще заселити

32*3=96 осіб

96+84= 180

Готель розрахований на 180 осіб

або

(28+32)*3= 60*3=180 осіб