Розв'яжіть рівняння x^2-16/x-4=0


Ответы на вопрос

Отвечает Носик Валера.

Ответ: х=-4

Пошаговое объяснение:

x^2-16/x-4=0

х^2-16(тут формула різниці квадратів),тоді:

(х-4)(х+4)/х-4=0

х-4 скорочуються і залишається:

х+4=0

х=-4