Перше число біїльше за друге у 3 рази. середнє арифметичне цих чисел=30. знайти ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Андросов Данил.

Нехай друге число = х, тоді перше = 3х. Оскільки середнє арифметичне дорівнює 30,то:

 \frac{x + 3x}{2}  = 30 \\  \\  \frac{4x}{2}  = 30 \\  \\ 4x = 60 \\  \\ x = 15

Відповідь: перше число = 45; друге число = 15.

Отвечает Кузнецова Вероника.

Ответ:

первое число - 45, второе - 15

Пошаговое объяснение:

(3х+х):2=30

30*2= 60

(3х+х)=60

х=15

(45+15):2=30