Катер плив 3 год. зі швидкістю 17,2 км/год. і 2 год. зі швидкістю 19,4 км/год. Знайдіть середню

швидкість катера упродовж усього шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванченко Леша.

Ответ:

3*17,2=51,6 км шлях катеру за 3 години

2*19,4=38,8 км шлях катеру за 2 години

51,6+38,8=90,4 км-увесь шлях катеру

3+2=5 год Катер плив

V=S/t

90,4/5=18,08 км/год середня швидкість катеру

Пошаговое объяснение: