MOLKA NOT 1211. У трьох селах мешкають 8455 осіб. Скільки осібешкають у кожному селі окремо, якщо

в першомуИ третьому селах мешкають 5092 особи, а в другомуй третьому — 3700 осіб?​

Ответы на вопрос

Отвечает Осадченко Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8455-5092=3363 - перше село

2) 8455-3700=4755 - друге село

3) 3363+4755=8118 - перше і друге село разом

4) 8455-8118=337 - третє село

Відповідь: перше село - 3363 ; друге село - 4755 ; третє село - 337.