У трьох селах 560 будинків. У першому селі 210, у другому 0,8 тієй кількосьті, що в першому селі.

Скільки будинків у третьому селі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ракова Альбина.

Ответ:

в третьому селі 182 жителя

Пошаговое объяснение:

у першому селі 210 жителів

у другому селі (0.8 × 210 = 168) жителів

у третьому селі (560 - (210 + 168) = 182) жителя

перевіримо : 182 + 168 + 210 = 560, отже наша відповідь правильна

поставте, будь ласка, оцінку і кращу відповідь ;)