Запиши числа у вигляді суми розрядних доданків 572= 609= 940= 371= 902= 650= Допоможіть будь

ласка рішити!Дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает Соколовская Кристина.

Ответ

572 =  500+70+2

609 = 600+9

940 =  900+40

371 = 300+70+1

902 =  900+2

650 = 600+50