Відстань між двома містами 98 км одночасно м цих міст, га зустріч один одному виїхало два

велосипилиста і зустрілись через 3,5 год, знайти швидкість кожного вело семи листи, якщо швидкість першого булр на 4 км/год більше ніж шаидкість другого

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёв Даниил.

1 способ (по действиям).

1) 98 : 3,5 = 28 (км/ч) - скорость сближения;

2) 28 - 4 = 24 (км/ч) - поровну на каждого;

3) 24 : 2 = 12 (км/ч) - скорость одного велосипедиста;

4) 12 + 4 = 16 (км/ч) - скорость другого велосипедиста.

- - - - - - - - - - - -

2 способ (уравнение).

Пусть х км/ч - скорость одного велосипедиста, тогда (х + 4) км/ч - скорость другого велосипедиста. Уравнение:

х + х + 4 = 98 : 3,5

2х + 4 = 28

2х = 28 - 4

х = 24

х = 24 : 2

х = 12 (км/ч) - скорость одного велосипедиста

12 + 4 = 16 (км/ч) - скорость другого велосипедиста

Вiдповiдь: 12 км/год и 16 км/год.