Знайдіть найбільший спільний дільник і найменше спільне кратне чисел А і Б, якщо: А=72, Б=48​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Поля.

А=72 Б=48

72|2 48|2

36|2 24|2

18|2 12|2

9|3 6|2

3|3 3|3

1 1|

НСД(72;48)= 2×2×2×3=24

НСК(72;48)=2×2×2×3×3×2=144