У першому ящику було в 5 разів більше мандаринів ніж у другому коли з першого ящика взяли 25 кг

мандариг, а в другий поклали ще 15 кг то в в обох ящиках мандаринів стало порівно. Скільки кілограмів мандаринів було в кожному ящику с початку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Минаков Женя.

Ответ:

1 ящик - 50 кг, 2 ящик - 10 кг

Пошаговое объяснение:

У першому ящику  5х кг мандаринів

У другому х кг мандаринів

З першого взяли 25 кг, стало

5х-25

В другий поклали 15 кг , стало

х+15

маємо рівняння

5х-25=х+15

5х-х=25+15

4х=40

х=40:4

х=10 кг мандарин було у другому ящику

10*5=50 кг мандарин було у пешому ящику