Об`єм кулі дорівнює 36п то площа її поверхні


Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Валерий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V(ш)=4πR³/3

V(ш)=36π

4πR³/3=36π

розділимо праву і ліву частини рівняння на 4π

R³/3=9

R³=27

R=3(см)

S(ш)=4πR²=4π*(3²)=36π(см²)