Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 8 1/3 см,що на 5/6 см більше за його ширину і у 3 3/5

рази менше від висоти. Обчислить об'єм прямокутного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Олег.

Ответ:

1875 см^3.

Пошаговое объяснение:

1. 8 1/3 - 5/6 = 8 2/6 - 5/6 = 7 8/6 - 5/6 = 7 3/6 = 7 1/2 (см) - ширина.

2. V = abc = 8 1/3 • 3 3/5 = 25/3 • 18/5 = (25•18)/(3•5) = (5•6)/(1•1) = 30 (см) - высота.

3. 8 1/3 • 7 1/2 • 30 = 25/3•15/2•30/1 = (25•15•30)/(3•2•1) = 25•15•5 = 1875 ( см^3).