Го вам легке питання на 20 б У скільки разів збільшиться периметр квадрата, якщо його сторону

збільшити у 4 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмич Яна.

Р1=4а

Р2=4(4а)=16 а

Р2/Р1=16а/4а=4 - это ответ.