Запишітьчислор 100 за допомогою 9 цифр (крім 0) та знаків дій над числами.Наедіть три варіанти.


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

12 + 34 - 5 + 6 · 7 + 8 + 9 = 41 + 42 + 17 = 100

12 - 3 - 4 + 5 · 6 - 7 + 8 · 9 = 5 + 30 - 7 + 72 = 100

1 + 23 - 4 + 56 : 7 + 8 · 9 = 20 + 8 + 72 = 100