Помогите решить!!!!! З двох станцій, відстань між якими дорівнює 385 км, вирушили одночасно

назустріч один одному два поїзди і зустрілися через 2,5 год. Знайди швидкість кожного з поїздів, якщо відомо, що швидкість одного з них в 1,2 раза більша за швидкість іншого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Димитриева Ульяна.

1) 385:2,5=154 км/ч - скорость сближения.

2) пусть скорость одного х, тогда другого - 1,2х

   х+1,2х=154; 2,2х=154; х=154:2,2=70 км/ч - скорость одного поезда

3) 70*1,2=7*12=84 км/ч

ИЛИ 154-70=84 км/ч - скорость второго.

Ответ: скорости поездов 70 км/ч и 84 км/ч.

Отвечает Андронова Саша.

Нехай швидкість одного поїзда х км/год, тоді швидкість другого

1,2х км/год.

Поїзди зближувалися з швидкістю 385/2,5=154 км/год.

Маємо рівняння

х+1,2х=154

2,2х=154

х=70.

Швидкість одного поїзда 70 м/год, швидкість другого 70*1,2=84 км/год.