Перше число 8,1 друге число становить 5/9 від першого числа і 3/4 від третього . Знайдіть друге і

третє число . Помогите пожалуйста решить

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Егор.
Если первое число = 8,1 то
Второе число = 8,1*5/9 = 4,5
Третье число = 4,5 * 3/4 = 3,375
Отвечает Каспер Оля.

Щоб знайти дріб від числа, потрібно число помножити на дріб.

1) 8,1* 5/9= 81/10*5/9=9/2=4 1/2=4,5 друге число

Щоб знайти третє число знайдемо 1/4, оскільки друге число становить 3/4 третього

2)4,5:3=1,5 становить 1/4 третього числа

3) 1,5*4=6 третє число