Виміри прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 15 см, 24 см і 18 см. Знайти : 1) загальну довжину

всіх ребер прямокутного паралелепіпеда ; 2) суму площ усіх його граней.

Ответы на вопрос

Отвечает Горлова Дарья.

Ответ:                      2

1)228см 2)2142 см

Пошаговое объяснение:

1)15*4+24*4+18*4=60+96+72=228см

2)2*(15*24+15*18+24*18)=2*(360+270+432)=2*1062=2124см(маленькая цыфра 2 справа сверху от буквы м)