Перша машина може розрівняти ділянку дороги за 6 днів , а друга машина - за 4 дні. За скільки днів

зможуть розрівняти цю ділянку машини , працюючи разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнюшкина Злата.

якщо ділянку прийняти за одиницю, то:

1 машина за 1 день розрівняє   1/6 частину ділянки,

2 машина                                        1/4 частину,

за 1 день, працюючи разом виконають таку частину роботи:

1/6 + 1/4 = 2/12 + 3/12 = 5/12 част.,

час, за який зможуть розрівняти цю ділянку машини , працюючи разом:

1 : 5/12 = 1 * 12/5 = 12/5 = 2 2/5 дня   (або  2,4 дня)