1. Розв'яжи рівняння. а) 16,3 – х = 5,7;б) 2x + 60,5 = 100,1;в) 3(х – 1,7) = 14,1.2. Розв'яжи

задачу.Колекціонер має 2 700 марок. Марки з відомими вченими станов-лять 15 %, з тваринами — 20 %, аз різними видами спорту — решту.Скільки марок з різними видами спорту має колекціонер?​

Ответы на вопрос

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ:

16,3-x=5.7

-x=5.7-16.3

-x=-10.6

дели обе сторони на -1

x=10.6

2)2x+60.5=100,1

2x=100.1-60.5

2x=39.6

делим обе части на 2

x=19.8

3)3(x-1.7)=14.1

3x-5,1=14.1

3x=14.1+5.1

3x=19.2

делим обе части на 3

x=6.4