До подарунків у дитячий садок треба було виготовити 48 іграшок.Цю роботу доручили кільком

учням.Якби учнів було на 4 чоловіка більше,то іграшок кожному довелося б робити на 6 менше.Скільки було учнів імскількиподарунків зробив кожний з них?

Ответы на вопрос

Отвечает Сінчук Рома.

Ответ:

Було 4 учня, кожен учень зробив по 12 подарунків

Пошаговое объяснение:

1)6*4= 24(под) довелось б менше робити

2)48:24=2 (раз) більше робити

3) 24:2= 12(под) робив 1 учень

4) 48:12= 4(уч.)

Отвечает Дарменов Адилет.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48раделить на 6