Для подарунків у дитячий садок треба було виготовити 48 іграшок. Цю роботу доручили кільком учням.

Якби учнів було на 4 чоловіка більше, то іграшок кожному довелося б робити на 6 менше. Скільки було учнів і скільки подарунків зробив кожний з них? Пж ривнянням​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Дмитрий.
Було 4 учня, кожен учень зробив по 12 подарунків
Пошаговое объяснение:
1)6*4= 24(под) довелось б менше робити
2)48:24=2 (раз) більше робити
3) 24:2= 12(под) робив 1 учень
4) 48:12= 4(уч.)