В автобусі їхало 20 пасажирів. На першій зупинці зайшло 5 пасажирів, а на другій зупинці -

4.Скільки пасажирів їде в автобусі. Зпис у вигляді виразів у 2 стовпчика.

Ответы на вопрос

Отвечает Хамзин Тамерлан.

Ответ:

1) 20+5 = 25 (п.) - знайшло на першій зупинці.

2) 25+4 = 29 (п.) - зайшло на другій зупинці.