У квітковому магазині до обіду продали 4 букети, по 9 гривень кожний, і на 12 грн по одній квітці.

Скільки всього грвень вторгували в магазині до обіду?

Ответы на вопрос

Отвечает Шахова София.

Ответ:

44 грн

Пошаговое объяснение:

(4 * 9) + 12= 44 грн

Отвечает Sadirbekova Altynai.
44 грв (4•9)+12=44(грв)
Ответ: 44грв