Скільки коштує 6 цілих 1/4 кг цукерок, якщo 1 кг цих цекерок коштує 70 цілих 2/5 грн?


Ответы на вопрос

Отвечает Загайнова Карина.

Ответ:

6 1/4 • 70 2/5 = 25/4 • 352/5 = (5•88)/(1•1) = 440 (грн) - коштують цукерки.

Відповідь. 440 грн.