Даи а) Қалдықпен бөлуді орында.96 201 : 10063 200:1 000301 221:1 000521 402 : 10ә) Есепте және

тексер.23 005 - 3686 014:7​

Ответы на вопрос

Отвечает Быхтина Нина.

Ответ:

А)

1)96201÷100=962.01

2)63200÷1000=63.2

3)301221÷1000=301.221

4)521402÷10=52140.2

Ə)

1)23005-3=23002

23002+3=23005

2)686014÷7=98002

98002×7=686014