У трьох банках по 2 л соку в кожній, а в шести по 3 л соку в кожній. Скільки літрів соку в усіх

банках?

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3*2=6 л

6*3=18 л

6+18=24 л