Знайдіть периметр рівнобедриного трикутника якщо його бічнасторона=8 см, що на 40 мм менша від

основи​

Ответы на вопрос

Отвечает Лосев Богдан.

Ответ:

Р=28 см.

Пошаговое объяснение:

Р=2а+b (тому що у рівнобедреного дві сторони рівні)

40мм=4см

b=а+4=8+4=12(см)

Р=2×8+12=28(см)

Отвечает Волкова Диана.

Ответ:

Р = 8+8+8 см 40 мм = 24 см 40 мм