Площа прямокутника дорівнює 64 дм2, а його довжина у 4 рази більша за ширину.Знайти периметр

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокофьева Яна.

Ответ:

40 дм

Пошаговое объяснение:

Нехай ширина прямокутника- х, тоди довжина-4х. Складаемо ривняння:

1)Х*4х=64

4Х^2=64

Х^2=64:4

Х^2=16

Х=4дм-ширина прямокутника

2)4*4=16дм-довжина прямокутника

3)2*(4+16)=40дм-периметр прямокутника