6 м матадан 3 бірдей балалар костюмі тігілсе, 12 м матадан осындай канша костюм тігуге болар еді?


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Евгений.

Ответ:

 \frac{6}{3}  =  \frac{12}{x}  \\ x =  \frac{3 \times 12}{6}  = 6 \\

ответ: 6