два автомобілі знаходяться на одній дорозі на відстані 240км,один рухається зі швидкістю 70 км/год,

а інший за 50км/год. через який час відстань між ними може знову стати 240 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Грига Іванна.

Пошаговое объяснение:

70 + 50 = 120 (км/ч) скорость сближения

240:120 = 2 (ч) время до встречи

ответ они встретятся через 2 часа

P.S. удачи