У Юрка є дві циліндричні свічки різної висоти і діаметра.Перша свічка горить 6 годин, а друга

свічка горить 8 годин. Хлопчик запалив свічки одночасно, і через 3 години вони стали однакової висоти. Яким було відношення їхніх початкових висот

Ответы на вопрос

Отвечает Пикулина Анастасия.

За 3 часа сгорело 3/6 = 1/2 первой свечи и 3/8 второй свечи.

Осталось 1/2 первой свечи и 5/8 второй свечи.

Тогда отношение их первоначальных высот 5/8:1/2 = 5/8*2 = 10/8 = 5/4