56 дана шоколадты 2, 5 және 7 жастардағы үш ағайынды жастарына байланысты қатынастабелісіп алды.

Олай болса, кіші жастағы нешеаз шоколад алды?

Ответы на вопрос

Отвечает Козуб Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Двухлетнему брату: 56*2/(2+5+7)=112/14=8 (кусочков шоколада).

Пятилетнему брату: 56*5/(2+5+7)=280/14=20 (кусочков шоколада).

Семилетнему брату: 56*7/(2+5+7)=392/14=28 (кусочков шоколада).

Проверка:

8+20+28=56  (кусочков шоколада).