Відомо що 1/6 певного об'єму молока становлять вершки а 3/10 цього об'єму вершків -масло. Скільки

масла можно отримати зі 120 кг молока?

Ответы на вопрос

Отвечает Волнухина Лиза.

Ответ:

6 кг

Пошаговое объяснение:

120/6=20 кг сливок

20*3/10= 6 кг масла

Отвечает Матвеева Лиля.

Ответ:10 кг

Пошаговое объяснение:

1/6=2/12

2/12 *120=10 кг